ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე რიცხული საკრებულოს თავმჯდომარის ავტომანქანისთვის WZW-131 აპრილში, მაისში, ივლისსა და ოქტომბერში 900-900 ლიტრი ბენზინია შეძენილი, ივნისში – 887 ლიტრი, აგვისტოში – 899.01 ლიტრი, სექტემბერში 899.62 ლიტრი ბენზინი.
ავტომანქანისთვის LEO-634 აპრილიდან ოქტომბრის ჩათვლით შეძენილია 200-200 ლიტრი ბენზინი.
ავტომანქანისთვის REV-173 აპრილში, ივნისსა და ივლისში 200-200 ლიტრი დიზელია შეძენილი.
გამგებლის ავტომანქანისთვის CJC-311 აპრილში, მაისში, აგვისტოსა და ოქტომბერში შეძენილია 900-900 ლიტრი ბენზინი, ივნისში 899 ლიტრი, ივლისში – 899.98 ლიტრი, სექტემბერში – 899.56 ლიტრი ბენზინი.
ავტომანქანისთვის AIA-464 აპრილში, მაისში, ივნისში, ივლისსა და აგვისტოში შეძენილია 400-400 ლიტრი ბენზინი, სექტემბერსა და ოქტომბერში 250-250 ლიტრი ბენზინი.
ავტომანქანისთვის WKW-248 400-400 ლიტრი ბენზინი შეძენილია აპრილში, ივნისში, ივლისსა და აგვისტოში, მაისში – 399 ლიტრი, სექტემბერსა და ოქტომბერში – 250-250 ლიტრი ბენზინი.
ავტომანქანისთვის LEO-632 400-400 ლიტრი ბენზინი შეძენილია აპრილსა და ივლისში, 320 ლიტრი მაისში, 600 ლიტრი – ივნისში, 410 ლიტრი – აგვისტოში, 450 ლიტრი – სექტემბერში, 650 – ლიტრი ბენზინი ოქტომბერში.
ავტომანქანისთვის LQL-828 აპრილში, მაისსა და ივნისში შეძენილია 100-100 ლიტრი დიზელი, ივლისში, აგვისტოში, სექტემბერსა და ოქტომბერში – 150-150 ლიტრი დიზელი.
ავტომანქანისთვის NBM-001 აგვისტოში, სექტემბერსა და ოქტომბერში შეძენილია 348.84, 288 და 300 ლიტრი ბენზინი.
ავტომანქანისთვის SMT-454 სექტემბერში შეძენილია 288 ლიტრი, ხოლო ოქტომბერში 210 ლიტრი ბენზინი.
ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სახანძრო-სამაშველო სამსახურის სპეცავტომანქანისთვის აპრილში, ივნისსა და აგვისტოში შეძენილია 1 000 ლიტრი ბენზინი, ივლისში – 900 ლიტრი, სექტემბერსა და ოქტომბერში 500-500 ლიტრი ბენზინი.
ადმინისტრაციულ ერთეულებში საავტომობილო გზების გასაწმენდად მაისში, ივლისსა და აგვისტოში შეძენილია 1 000-1 000 ლიტრი დიზელი.
ხევში იუსტიციის სახლის დიზელგენერატორისთვის მაისში შეძენილია 400 ლიტრი დიზელი.