ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის გამგეობიდან მოპოვებული ინფორმაციით, 2014 წლის ივლისში პრემია – 500 ლარი – გამგეობისა და საკრებულოს თანამშრომლებიდან მხოლოდ გამგებლის მძღოლ კონსტანტინე პეტავაზე გაიცა. სექტემბერში ხელფასის ოდენი პრემია მიიღო გამგებელმა კობა ლურსმანაშვილმა – 2 650 ლარი, მისმა მოადგილემ პაატა გოგოლაძემ – 1 300 ლარი, გამგეობის სამსახურების უფროსებმა ვლადიმერ გელაშვილმა, ნანა კიკნაძემ 1 000-1 000 ლარი, გამგებლის წარმომადგენლებმა ადმინისტრაციულ ერთეულებში – გელა მაღრაძემ, ზვიად არევაძემ, ბადრი ბერაძემ – 900-900 ლარი; გამგეობის სამსახურებში ნანა გიორგაძემ, ნინო მაღლაკელიძემ, ინგა ჭიპაშვილმა, ინგა ლურსმანაშვილმა და ზურაბ იჩქიტიძემ 810-810 ლარი, ია ტაბატაძემ, ნინო ფერაძემ, სავლე შარიქაძემ, დარეჯან მეტრეველმა 560-560 ლარი, კონსტანტინე პეტავამ – 500 ლარი.
რაც შეეხება საკრებულოს თანამშრომლებს, სექტემბერში პრემია 1 000 ლარის ოდენობით მიიღო საკრებულოს აპარატის უფროსმა ლენა კალანდაძემ, აპარატის თანამშრომლებმა: მარინე კვინიკაძემ, ზაალი ორბელაძემ, ხათუნა გურგენიძემ, ასმათ მაღრაძემ, გოჩა მაღლაფერიძემ – 300-300 ლარი.
ოქტომბერში პრემიის სახით 1 300-1 300 ლარი მიიღეს გამგებლის მოადგილეებმა თემურ ჩხეიძემ და დავით დევდარიანმა; 1 000-1 000 ლარი – ნანა კიკნაძემ, არჩილ ლურსმანაშვილმა და კახა გოლუბიანმა, 900-900 ლარი – გამგებლის წარმომადგენლებმა – სპარტაკი ლაცაბიძემ, კობა ყრუაშვილმა, მაია გაჩეჩილაძემ, იური მჭედლიძემ, ამირან კამკამიძემ, 810-810 ლარი – ზურაბ ბანცაძემ, ალექსანდრე ტაბატაძემ, 560-560 ლარი – ნათელა კაციტაძემ, ია ტაბატაძემ, ლია ფცქიალაძემ, მაია გაჩეჩილაძემ, ლელა შარიქაძემ, ლელა მაჭავარიანმა.
საკრებულოს თანამშრომლებს ოქტომბერში პრემია არ მიუღიათ.